W sobotę na boisko przy ul. Trawowej wybiegły dwie niepokonane dotychczas drużyny występujące w dolnośląskiej lidze okręgowej młodzików: Sporting Wrocław i Silesia Gaj Wrocław.

Po bardzo dobrym meczu zakończonym remisem 3:3 (1:1) obie ekipy pozostają niepokonane. Dla Sportingu bramki strzelali: Michał Kostrzewa, Patryk Zieliński i Hubert Piaskowski.

Silesia pozostaje liderem, natomiast Sporting plasuje się na 5 miejscu. W najbliższą środę naszych młodzików czeka wyjazdowy mecz w Oleśnicy z tamtejszą Akademią Piłkarską.

W niedzielę Muchobór Wrocław wywalczył swój pierwszy punkt w tym sezonie, a zdaniem wielu obserwatorów był bardzo bliski zgarnięcia pełnej puli. Niestety zabrakło szczęścia w kilku 100 % sytuacjach i spotkanie z Orłem Święta Katarzyna zakończyło się bezbramkowym remisem 0:0 (0:0). Po tym spotkaniu Muchobór nadal zajmuje 12 miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie drużyna Muchoboru rozegra na wyjeździe w niedzielę z druzyną Olimpia Żerniki Wrocławskie.

Po drużynach Muchoboru i Orła na boisko wybiegły zespoły rywalizujące we wrocławskiej C klasie: Sporting Wrocław i Grunwald Wrocław. Sporting od samego początku meczu posiadał znaczną przewagę i po szybko strzelonej bramce, miał wiele dogodnych sytuacji, niestety niewykorzystanych. Druga połowa meczu przyniosła więcej bramek i pozwoliła najlepszemu strzelcowi Sportingu Filipowi Nadzieji skompletować Hat-tricka, a całej drużynie przypieczętować 4 zwycięstwo z rzędu. Bramki dla Sportingu strzelali: Mariusz Strzelecki, Filip Nadzieja x3, Szymon Janiak. Sporting po 8 kolejkach zajmuje 6 miejsce w tabeli i do lidera traci zaledwie 3 punkty. Kolejny mecz rozegra na wyjeździe z drużyną Sparta II Wrocław. Ciekawostką będzie to, iż spotkanie odbędzie się przy sztucznym świetle o godz. 17.30 na boisku przy ul. Sztabowej.

W poniedziałek ten bogaty w wydarzenia piłkarskie weekend zakończył mecz drużyny Oldboyi Muchobór z GKS Kobierzyce. Bez większych problemów drużyna gospodarzy, uporała się z Oldboyami z Kobierzyc 5:0 (2:0) i zajmują w swojej grupie 1 miejsce. Kolejne spotkanie nasi Oldboye rozegrają na wyjeździe w Kostomłotach.