Już od godziny 13.00 w sobotę 12 października 2013 r. czekają nas piłkarskie emocje na boisku przy ul. Trawowej. Jako pierwsi wybiegną na nie młodzicy Sportingu Wrocław a podejmować będą drużynę Silesia Gaj Wrocław. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek, gdyż jak do tej pory obie drużyny nie poniosły porażki.

 

W niedzielę, czekają nas aż dwa pojedynki seniorskich drużyn przy ul. Trawowej. Najpierw wybiegną zawodnicy WKS Muchobór Wrocław, którzy o godz. 13.00 podejmą w roli gospodarza drużynę Orła Święta Katarzyna. Będzie to mecz 7 kolejki XI grupy Wrocławskiej B klasy. Muchoborska drużyna spróbuje przełamać fatalną serię 6 porażek i wywalczy swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Drużyna Orła zdaje się idealnym przeciwnikiem, ku temu, ponieważ zdobyła do tej pory raptem 3 punkty.

 

Po emocjach B klasowych czeka nas od godziny 16.00 pojedynek 8 kolejki I grupy wrocławskiej C klasy. Na boisko wybiegną w roli gospodarza zawodnicy Sportingu Wrocław a przeciwnikiem będzie drużyna OKS Grunwald Wrocław. Z pozoru przeciwnik nie wygląda na groźnego, gdyż dotychczas uzbierał raptem 4 punkty, ale nigdy nic nie wiadomo. Sporting jednak spróbuje podtrzymać serię zwycięstw i po zwycięstwach: 2:1 ze Spartą Pustków Żurawski, 1:0 z KS Różanka Wrocław i 5:4 z Iskrą Janówek, kolejne 3 punkty trafią na konto Sportingu.

 

Intensywny footballowy weekend zakończą Oldboye Muchoboru, którzy w poniedziałek 14 października spróbują się zrewanżować drużynie z Kobierzyc za porażkę z ostatniego turnieju na naszym boisku, który został rozegrany podczas turnieju Muchobór Wielki Football Cup. Godzina rozpoczęcia pojedynku to 16.30.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Muchoboru Wielkiego do kibicowania naszym drużynom!