Dwa zespóły "Orlików" KS Muchobór Wrocław prowadzone przez Mariusza Strzeleckiego w sobotę, 07.01.2012 uczestniczyły w Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Oleśnica w Oleśnicy. Był to najprawdopodobniej ostatniTurnieju przed wyjazdem na obóz do Głuchołaz, który odbywać się będzie w dniach 21-28.01.2012. Tym razem oba zespoły Muchoborzan musiały obejść się smakiem i uznać wyższość miejscowych, którzy wystawili, aż 4 swoje zespoły, a 3 z nich zajęły lokaty od 1-3. Nasz I zespół, czyli "Błękitni" Muchobór pomimo IV miejsca, poziomem gry i ilością stworzonych sytuacji nie odstawał od zespołów, które uplasowały się na podium, jednak tego dnia zabrakło na pewno szczęścia i odrobiny zimnej krwi w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia bramki. Wszystko tłumaczy jednak fakt, że chłopaki dopiero na dwa dni przed turniejem dowiedzieli się o uczestnictwie w nim. Zespół nr II czyli "Czarne Koszule" Muchobór uplasowali się na VI miejscu, ale zespół ten był o krok od sprawienia sporej niespodzianki, gdy po najpiękniejszej bramce turnieju autorstwa Eryka Wojciechowskiego przez większą część meczu prowadził z Pogonią IV, która wcześniej 1 bramką pokonała "Błękitnych". Ostatecznie ten mecz zakończył się przegraną "Czarnych Koszul" 1:4. Pomimo, iż nie udało się przywieźć pucharu z Oleśnicy to i tak są duże powody do zadowolenia, ponieważ oba nasze zespoły zdobyły punkty i sporo bramek, a Hubert Piaskowski reprezentujący KS "Błękitnych" Muchobór otrzymał nagrodę Najlepszego Piłkarza Turnieju.

 

Końcowa klasyfikacja Turnieju o Puchar Starosty Oleśnicy oraz wyniki naszych spotkań wraz ze strzelcami bramek:

1. MKS Pogoń III Oleśnica 11 pkt.,

2. MKS Pogoń IV Oleśnica 11 pkt.,

3. MKS Pogoń II Oleśnica 7 pkt.,

4. KS "Błękitni" Muchobór Wrocław 7 pkt.,

5. MKS Pogoń I Oleśnica 7 pkt.,

6. KS "Czarne Koszule" Muchobór Wrocław 1 pkt.

 

MECZE KS "BŁĘKITNI" MUCHOBÓR:

1. KS "Błękitni Muchobór- MKS IV 0:1,

2. KS "Błękitni" Muchobór- KS "Czarne Koszule" Muchobór 6:0 ( Kamyk Mikołaj 2, Raszeja Filip 2, Widliński Mateusz, Piaskowski Hubert),

3. KS "Błękitni" Muchobór- MKS I 2:0 (Piaskowski Hubert, Kamyk Mikołaj),

4. KS "Błękitni" Muchobór- MKS II 0:2

5. KS "Błękitni" Muchobór- MKS III 0:0

 

MECZE KS "CZARNE KOSZULE" MUCHOBÓR:

1. KS "Czarne Koszule" Muchobór- MKS I 1:1 (Wojciechowski Eryk),

2. KS "Czarne Koszule" Muchobór- KS "Błękitni" Muchobór 0:6

3. KS "Czarne Koszule" Muchobór- MKS III 0:5,

4. KS "Czarne Koszule" Muchobór- MKS IV 1:4 (Wojciechowski Eryk),

5. KS "Czarne Koszule" Muchobór- MKS II 0:3

 

Skład KS "Błękitni" Muchobór Wrocław:

Eryk Liszewski, Michał Kostrzewa, Mateusz Widliński, Filip Raszeja, Hubert Piaskowski, Mikołaj Kamyk, Przemek Dodat.

 

Skład KS "Czarne Koszule" Muchobór Wrocław:

Mateusz Gawroński, Michał Micach, Kacper Bogdał, Bartek Szczepankiewicz, Eryk Wojciechowski, Maksymilian Popławski, Arek Mikołajczyk, Radek Góral, Adam Nowak.

 

Trener: Mariusz Strzelecki