Już 23 kwietnia odbędą się wybory do Rady Osiedla Muchobór Wielki.

Do wybrania mamy 15 spośród 29 kandydatów.


Na kogo głosować:

Pełna lista kandydatów znajduje się na dole strony ale jeśli chcecie coś więcej o nich poczytać zobaczcie na listy:


Gdzie głosować:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 ul. Stanisławowska 38-44


W jakich godzinach:

8:00 do 20:00


Jak głosować:
Podczas wyborów otrzymamy kartę do głosowania, na której możemy postawić X przy nazwisku kandydata. Maksymalnie możemy oddać tyle głosów, ile jest mandatów do zdobycia. W naszym okregu jest to 15 mandatów.


Kto może głosować:

Prawo udziału w głosowaniu (prawo wybierania) w wyborach do Rady Osiedla ma obywatel polski oraz obywatel Unii Europejskiej niebędący obywatelem polskim, który jest wpisany do stałego rejestru wyborców we Wrocławiu oraz:
- najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat,
- nie został pozbawiony praw publicznych prawomocnym orzeczeniem sądu,
- nie został ubezwłasnowolniony prawomocnym orzeczeniem sądu,
- nie został pozbawiony praw wyborczych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu.

Wyborca ujęty w rejestrze wyborców jest wpisywany z urzędu do spisu wyborców. Można być wpisanym tylko do jednego spisu wyborców.


Okręg obwodu głosowania: 68

Awicenny 1-22, Baranowicka, Bliźniacza, Boguszewskiej, Buczacka, Cabaja, Cieślikowskiego, Dąbrowskiej, Drohobycka, Dygata, Dzielnicowa, Edwarda Stachury, Gagarina, Giżyckiego, Godlewskiego, Gombrowicza, Graniczna P 2-10B, Hłaski, Husycka, Karpacka, Knota, Końcowa, Kosidowskiego, Kossak-Szczuckiej, Krzemieniecka, Kunickiego, Łaska, Meissnera, Mińska, Nowohucka, Osiedlowa, Otwocka, Parandowskiego, Pińska, Podolska, Postępowa, Przedświt, Pusta, Rakietowa 1-38, 40, Rejonowa, Rodziewiczówny, Roślinna, Samborska, Słonimska, Sokalska, Stanisławowska, Stryjska, Szarskiego, Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, Tarnopolska, Trawowa, Trzebiatowskiego, Tyrmanda, Wańkowicza, Zagony, Zbarska, Źwirki i Wigury, Żytomierska


Lista kandydatów:


Lp.

Nazwisko Imię

Wiek

Zawód/wykształcenie

Oznaczenie kandydata

1.

ADAMOWICZ JAN 

69

TECHNIK BUDOWNICTWA

MUCHOBÓRWIELKI.PL

2.

BORSUK ANDRZEJ KONRAD

49

PRZEDSIĘBIORCA

MUCHOBÓRWIELKI.PL

3.

CISŁO DANIEL MICHAŁ

34

TECHNIK EKONOMISTA

MUCHOBÓRWIELKI.PL

4.

CISŁO IWONA MAŁGORZATA

34

PEDAGOG

MUCHOBÓRWIELKI.PL

5.

DUMYCZ DAMIAN DARIUSZ

18

UCZEŃ

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

6.

FĄFEREK MIŁOSZ 

22

STUDENT POLITECHNIKI

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

7.

GEISLER ŁUKASZ 

33

INFORMATYK

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

8.

GÓRAL JAROSŁAW 

46

TECHNIK BUDOWNICTWA WODNEGO

MUCHOBÓRWIELKI.PL

9.

JAŻDŻYK EWA MARIA

43

CHEMIK

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

10.

KAPYSZ AGNIESZKA 

33

OPIEKUN MEDYCZNY

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

11.

KILIAN LILIA 

60

MAGISTER FIZYKI

MUCHOBÓRWIELKI.PL

12.

KŁYSA WŁADYSŁAW ADAM

58

TECHNIK MECHANIK

MUCHOBÓRWIELKI.PL

13.

KUCHARSKI TOMASZ PAWEŁ

39

PRZEDSIĘBIORCA

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

14.

KURGAN ANNA DOROTA

43

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY

MUCHOBÓRWIELKI.PL

15.

MĘKARSKI MARCIN ZYGMUNT

43

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

MUCHOBÓRWIELKI.PL

16.

NEMŚ KRZYSZTOF ZYGMUNT

48

DYSPOZYTOR LOGISTYK

MUCHOBÓRWIELKI.PL

17.

OLCHÓWKA MAREK 

19

STUDENT PRAWA

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

18.

STAWICKI SŁAWOMIR MAREK

40

GRAFIK

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

19.

STERC PIOTR STEFAN

19

STUDENT INFORMATYKI

MUCHOBÓRWIELKI.PL

20.

STRZELECKI MARIUSZ 

31

NAUCZYCIEL

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

21.

SUROPEK WIESŁAW MAKSYMILIAN

57

ARCHITEKT

NIE ZRZESZONY BEZPARTYJNY

22.

SZCZYKOWSKI JACEK ANDRZEJ

36

GEODETA

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

23.

SZKUDLARSKI TOMASZ FRANCISZEK

26

INFORMATYK

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

24.

SZKWERKO KATARZYNA 

34

MAGISTER TURYSTYKI I REKREACJI

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

25.

SZYLKO ADAM 

38

KIEROWNIK SPEDYCJI

MUCHOBÓRWIELKI.PL

26.

TYLKOWSKI BARTŁOMIEJ ARKADIUSZ

30

INFORMATYK

KONSTRUKTYWNY MUCHOBÓR

27.

WIŚNIEWSKA WIOLETA LUDWIKA

32

TECHNIK TECHNOLOGI ODZIEŻY

MUCHOBÓRWIELKI.PL

28.

WIŚNIEWSKI GABRIEL MICHAŁ

42

TECHNIK TECHNOLOGI ŻYWNOŚCI

MUCHOBÓRWIELKI.PL

29.

WOŁĄSEWICZ JOLANTA MARIA

68

MAGISTER GEOGRAFII

MUCHOBÓRWIELKI.PL