Image title

10 kwietnia (niedziela) godz. 14:00 - 20:00
wstęp: 30 zł
gdzie: SP nr 25 ul. Stanisławowska 38-44


Wrocławski Klub FORMATY zaprasza na niezwykły dzień poświęcony technikom relaksacji, na która składać się będą następujące sesje:

CHOREOTERAPIA- terapia tańcem, z elementami masażu, jogi, relaksacji, tańców w kręgu, pracy z mandalami.
Terapia tańcem to m. in.: Zwiększenie samoświadomości oraz poprawa samooceny i relacji z otoczeniem, lepsze samopoczucie, zwiększenie akceptacji siebie i swojego ciała, odreagowanie stresu, tłumionych uczuć, napięcia, poprawienie i skoordynowanie sprawności fizycznej i ruchowej, rozpoznawanie i bezpieczne wyrażanie uczuć, swoboda, łatwość i naturalność w wyrażaniu się poprzez ruch, zabawę i taniec, tworzenie spójnej osobowości i integracji psychofizycznej.

www.choreoterapia.info


PRACA Z ODDECHEM - technika głębokiej relaksacji
Na warsztatach nauczysz się metody głębokiej relaksacji, radzenia sobie ze stresem i problemami. Spróbujesz pracy w sesji oddechowej. Jest to metoda, która po zapoznaniu się z nią, poznaniu technik oddechowych może być stosowana samodzielnie w domu. Metoda ta ma wiele korzeni, jedne z nich sięgają 3 tys lat wstecz i są oparte na starych indiańskich technikach oddechowych. W latach siedemdziesiątych metodę ta przywrócił światu zachodniemu m.in. Leonard Or.
www.przystan-magda.pl

KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH - Kąpiel w dźwiękach gongu i misach to niezwykła medytacja, która uspokaja, przenika, koi, przenosi w inny wymiar. Gongi i misy tybetańskie generują całe spektrum wibracji, które rezonują z komórkami całego ciała. Dźwięki te uruchamiają procesy samoleczenia organizmu przywracają spokój, harmonie i radość życia.
Rozpuszczają napięcia i blokady, które są nagromadzone w naszym ciele. Metoda szybka i skuteczna wprowadzająca w głęboki relaks.
www.muzykoterapiaintegralna.pl

- Choreoterapia - proszę wziąć zmienne, wygodne ubranie
- Praca z oddechem - proszę wziąć koc lub śpiwór
- Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich (koncert)

UWAGA - liczba miejsc jest ograniczona !

Zapisy poprzez maila: wkf@wkformaty.pl;
telefonicznie 71 789 33 20 lub też bezpośrednio w siedzibie klubu ul. Trawowa 32.