Wrocławski Klub FORMATY zaprasza na niezwykły dzień poświęcony technikom relaksacji, na która 


CHOREOTERAPIA - terapia tańcem, z elementami masażu, jogi, relaksacji, tańców w kręgu, pracy z mandalami. Terapia tańcem to m. in.: Zwiększenie samoświadomości oraz poprawa samooceny i relacji z otoczeniem, lepsze samopoczucie, zwiększenie akceptacji siebie i swojego ciała, odreagowanie stresu, tłumionych uczuć, napięcia, poprawienie i skoordynowanie sprawności fizycznej i ruchowej, rozpoznawanie i bezpieczne wyrażanie uczuć, swoboda, łatwość i naturalność w wyrażaniu się poprzez ruch, zabawę i taniec, tworzenie spójnej osobowości i integracji psychofizycznej. 

www.choreoterapia.info


PRACA Z ODDECHEM - technika głębokiej relaksacji

Na warsztatach nauczysz się metody głębokiej relaksacji, radzenia sobie ze stresem i problemami. Spróbujesz pracy w sesji oddechowej. Jest to metoda, która po zapoznaniu się z nią, poznaniu technik oddechowych może być stosowana samodzielnie w domu. Metoda ta ma wiele korzeni, jedne z nich sięgają 3 tys lat wstecz i są oparte na starych indiańskich technikach oddechowych. W latach siedemdziesiątych metodę ta przywrócił światu zachodniemu m.in. Leonard Or.

www.przystan-magda.pl


KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH - Kąpiel w dźwiękach gongu i misach to niezwykła medytacja, która uspokaja, przenika, koi, przenosi w inny wymiar. Gongi i misy tybetańskie generują całe spektrum wibracji, które rezonują z komórkami całego ciała. Dźwięki te uruchamiają procesy samoleczenia organizmu przywracają spokój, harmonie i radość życia. Rozpuszczają napięcia i blokady, które są nagromadzone w naszym ciele. Metoda szybka i skuteczna wprowadzająca w głęboki relaks.

www.muzykoterapiaintegralna.pl


- Choreoterapia - proszę wziąć zmienne, wygodne ubranie

- Praca z oddechem - proszę wziąć koc lub śpiwór

- Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich (koncert)


UWAGA - liczba miejsc jest ograniczona !


Zapisy poprzez maila: wkf@wkformaty.pl, telefonicznie 71 789 33 20 lub też bezpośrednio w siedzibie klubu ul. Trawowa 32.


Gdzie: SP nr 25 ul. Stanisławowska 38-44
Kiedy: 6 marzec (niedziela) godz. 14:00 – 20:00
Za ile: WSTĘP - 30 zł